Hakkımızda

ALTINTAR TARIM; 1988 yılında Antalya’da kurulduğu tarihten itibaren Agro-Endüstriyel sektörün lider firmalarındandır. EN İYİSİ OLSUN diyerek çıktığımız bu yolculuk dünyanın en iyi bitki besleme ürünlerini ithal ederek başladı. Türkiye'deki yaygın satış ağı ve distribütörlükleriyle bitki besleme ürünlerinin üretimini, pazarlamasını ve satış sonrası servisini üstün uzmanlığıyla üreticilere sunuyor. Avrupa’nın sayılı tesisleri arasında yer alan, Türkiye’deki en modern tam otomatik sistem üretim, dolum ve paketleme tesisimizde ürünlerimizi en üst seviyede kalite ile üretiyoruz.
Suda çözünür NPK, sıvı NPK, yapraktan uygulanabilen NPK, sıvı ve toz mikro element, organik gübreler, pH ve toprak düzenleyiciler, adjuvanlar, organomineral ürünlerimizle, genlerimizdeki yenilikçi ve değişime öncü olma ruhumuzu yansıtıyoruz.
En iyi yatırımın kendi işine yapılan yatırım olduğu bilinci ve % 100 yerli sermaye ile gerçekleştirdiğimiz üretim tesisimiz; uzman personeli ile hassas ar-ge ve kalite kontrol süreçlerinden geçmiş ürünlerimizi, üreticilere ve çözüm ortaklarına aynı güven ve kalite standartlarında teslim ediyoruz.
Tarımda en çok söz sahibinin üretici olduğunun bilinciyle, üreticilerimizle yan yana ellerimiz toprağın içinde alın terine değer katarken de EN İYİSİ OLSUN aklımızdan hiç çıkmıyor.
Üretirken ve geliştirirken verdiğimiz önem, en iyi ürün ve hizmete ulaşmak isteyenlerin, emeğinin en iyi ürüne dönüşmesini isteyenlerin yardımcısı oluyor.
Kısaca ALTINTAR’ la EN İYİSİ OLSUN diyoruz.

demo

 

demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo

Hikayemiz

Altıntar 1988 yılında Rahmi Büyükballı tarafından bitki besleme ürünlerini pazarlama amacı ile Antalya/Türkiye de kuruldu. 2010 yılında ürünlerimizi uluslararası pazarlarda satmak amacıyla Unifarm markasını kurduk. 2011 yılında Antalya organize sanayi bölgesinde en son teknoloji ve modern cihazlarla üretim tesisimizi kurarak Türkiye’de itibarı yüksek bir üretici kimliği kazandık.2018 yılında İstanbulda 5000m2 alanda biostimülant üreten Biovento markamızı tarımın hizmetine sunduk. 2021 yılında üretim kalitemizi ISO9001, ISO17025, ISO27001 sertifikaları ile ispatladık. 2022 yılında Analiz laboratuvarımız Turkak ve Ilac tarafından akredite edildi. 2023 yılında Mikrogranül gübre üretim tesisimiz antalyada üretime başlıyor. İşimize bir çocuğun heyecanı ve bir uzmanın deneyimi ve kararlığıyla “EN İYİSİ OLSUN” diyerek devam ediyoruz…      

 

demo